Ads 468x60px

Pages

20 Mayıs 2011 Cuma

Avon Nail Experts Oje Kurutucu

Sonunda bir oje kurutucu aldım. Yalnızca bir kez denedim ama Avon'un liquid freeze'inden memnun kaldım diyebilirim. Bazı sorunları var tabi. Çok yakından sıkılırsa baloncular oluşuyor oje üzerinde ve yuvarlak bir ize sahip oluyorsunuz. Uzaktan sıkınca da her yer yağlanıyor bir güzel. Evet yapısı yağlı bu ürünün. Fakat ben rahatsız edici bulmadım. Tırnaklara sıkarken kalkıp ders notları üzerine koymazsanız elinizi sorun olmaz :D

Ojeyi kurutma süresine gelince; iki kat sürdüğüm ojeyi 5 dakikada tamamen kuruttu diyebilirim. Fakat ben yine de 10 dakika bekledim. Tırnaklarım uzamayı başarırsa manikür yaptıracağım, sonra da aylardır biriktirdiğim ojeleri deneme kısmına geçicez. (Evet, kendi manikürümü yapamıyorum:/ )


2 yorum:

Mina dedi ki...

Kendi manikurumu bende yapmıyorum ama yapamamak gıbı bı sorunumda yok sadece başka bır el daha guzxel yapar dıerekten aman boşwer ha sen ha bı başkası bakım iyidir ;) Ben bu tarz kurutucular yerıne flormarın Quick dry ojesını kullanıyrm fırçasına dıkkat ettmmı sorun yaşamıyorm denemelisin (:

Bu arada blogunu yeni bulmuş bulunmaktayıom paylaşımlarını gayette beyendim artık bende senn takipçinim Senide bloguma bekliyrm mucks :D

Dilek dedi ki...

Teşekkür ederim :) Ben de hemen takibe aldım seni ;)

Kızkardeşim denemek için almış bunu, ben de kullanayım madem dedim. Dediğin gibi flormarın fırçalı olanını almam daha mantıklı gözüküyor:)

Yorum Gönder