Ads 468x60px

Pages

21 Haziran 2011 Salı

Kot etek ve kırmızı oje ikilisini seviyorum


Uzun yıllar direndim kot etek giymemek için ama, sonunda vazgeçtim. Sevmediğimden değil aslında, bana yakışmadığını düşündüğümden giymiyordum. Ergenlik diyelim biz buna. Üniversiteden mezun olunca anca ergenlikten çıktım diyebiliriz.

Fakat bu parmaklarımın dolma gibi olduğu gerçeğini değiştirmiyor :D Madem ev (annem&babanem&ananem sağolsun) yüzük cenneti, ben de yüzük takcam! dedim ama bu hatunların hepsi ince ve zarif parmaklara sahipmiş. Kime çektiysem ben de:D Ancak bunu bulabildim. Bana uyan tek yüzük diye de pek sevdim kendisini.

Gelelim leanet olası ojeye. Kendisi Golden Rose Fantastic 128. Böyle diyorum çünkü Golden Rose Fantastic serisini hiç sevmediğime karar verdim. Fırçası uyumsuz. Normalde hiç olmayan bir şekilde ojede baloncuklar oluşuyor. Ama ama ama renkleri çok güzel işte :/ Bu rengi de çok beğendim. Kısaca GR Fantastic renkleri harika, ama kıvamları bence kötü.4 yorum:

tansumut dedi ki...

Yüzük çok hoş :) Ojede biraz turuncu gibi çıkmış Golden Rose bu seriden sadece simli olan var bende. Ama alıp denicem bakalım dediklerin oluyor mu diye :)
Bende bu yaz kot etek aldım yakışmadığını düşünüyordum ama artık seviyorum hehe :D :D

Dilek dedi ki...

Aslında öyle, narçiçeği gibi bir rengi var. Çok da şeffaf :D

Valla kot etek güzel bir şeymiş, niye giymediysem işte bunca sene:D güle güle giy sen de :D

Euslémme D'Amisos dedi ki...

Ben de etek yakıştıramazdım kendime. Fakülte bitince ergenlikten çıktım. :-P
Hala bir kot eteğim yok, ama elbise falan giyiyorum bacaklarımın kısa ve dolgun oluşuna aldırmadan. Hatta Özzy, kız gibi olmuşsun; sen böyle güzel miydin, cümleleri de cabası...

Dilek dedi ki...

Sen de kalkıp bana böyle dersen ben ne diyim Özlem :D Ben bile giyiyosam etekleri, sen rahaaat rahat giymelisin :D

Yorum Gönder