Ads 468x60px

Pages

27 Şubat 2012 Pazartesi

Cupcakes!

Yine bir cutepolish esinlenmesi. Ama tabi ki cutepolish'in yanına bile yaklaşamadım yine :D Bu sefer baktım normal oje fırçası ile yapamayacağım, ben de aylaaar hatta yıllar önce sulu boya yapmak için alıp, bir kenarda unuttuğum inca fırçayı kullandım. Tabi bu tarz desenler için oje değil akrilikle çalışmak daha iyi olacaktır ama daha akrilik boya almadım. Ama bu haftasonuna ulaşabilirsem almayı düşünüyorum.

Bu arada pembe + pembe simleri daha önce kullanmıştım. hatta bu blogdaki ilk yazın kendisine aitti :) o zamandan beri ilk defa sürdüm bu kombinasyonu.

----
Another cutepolish inspiration for me. Of course my manicure is even not resembling cutepolish's design a little :P This time I understood that I cannot draw this design with regular polish brush. So I opened my "bought but forgotten things" drawer and found a really thin brush for watercoloring. Sure it could be a more beautiful and neat design if I used acrylic paint. But I don't have acrylic yet :D I am planning to buy some on weekend, if I can survive till weekend :D

By the way, I have used this pink & pink glitter combination before. In fact it was my first post in this blog :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder